O NAS

Kim jesteśmy?

Firma drLAPTOP specjalizuje się w serwisowaniu laptopów, tabletów oraz komputerów stacjonarnych. Oferujemy naprawę, serwis, obsługę informatyczną firm, a także pogotowie komputerowe oraz serwis wysyłkowy.

Kim jesteśmy?

Firma drLAPTOP specjalizuje się w serwisowaniu laptopów, tabletów oraz komputerów stacjonarnych. Oferujemy naprawę, serwis, obsługę informatyczną firm, a także pogotowie komputerowe oraz serwis wysyłkowy.

Początki

Pierwsze miesiące prac serwisu nie należały do najprostszych. Każdy dzień stawiał przed mną nowe wyzwania, a klienci zaskakiwali często dość nieoczekiwanymi zleceniami. Wiązało się to z ciągłym doskonaleniem umiejętności, a także organizowaniem niezbędnych podzespołów kosztem wolnego czasu i snu. Wszystko to, aby w pełni usatysfakcjonować klienta.

Pierwsze sukcesy

Cel mogłem uznać za osiągnięty. Rynek wynagrodził moje starania. Klienci docenili fakt, że drLAPTOP to firma profesjonalna, uczciwa, gwarantująca jakość usługi, a te z kolei są dostępne w przyjaznych cenach. Zleceń przybywało z dnia na dzień, postanowiłem wprowadzić usługę pogotowia komputerowego i bezpłatnej diagnozy online. Jedna placówka nie wystarczała już, aby obsłużyć wszystkich klientów. Wiedziałem, że rozrost firmy, mojego oczka w głowie, to jedynie kwestia czasu. Od początku stawiałem na jakość i to zaprocentowało.

Zasięg firmy

Obecnie firma posiada trzy punkty serwisowe: w Gdyni, Gdańsku oraz w Redzie. Zasięgiem wykonywanych usług pokrywamy całe Trójmiasto, a nawet sięgamy dalej. Za pośrednictwem kuriera trafiają do nas laptopy z całej Polski.

Za sukces odpowiadają ludzie

Oczywiście wkład w sukces wszystkich trzech serwisów wniósł cały zatrudniony zespół. Odpowiednio dobrana kadra w której każdy pracownik kocha to, co robi i dzieli się tą pasją razem z Wami. Aktywnie prowadzimy bloga, jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technicznymi.

W przeciągu tych dwóch lat bardzo dużo się nauczyłem i rozwinąłem. Dziś to już nie tylko ja, ale cały zespół, starannie i w drodze naturalnej selekcji dobrych fachowców i doradców. Już ponad 1200 zadowolonych klientów, w tym wiele firm i instytucji publicznych.

Chciałbym w tym miejscu podziękować mojej żonie oraz współpracownikom, partnerom i przyjaciołom. Dzięki nim tak wielki sukces był możliwy, bez nich firma nie znalazła by się w czołówce serwisów na terenie Trójmiasta oraz całej Polski.