Serwis komputerowy, naprawa laptopów – Reda, Rumia

Od 1 marca, zapraszamy do nowego punktu przyjęć napraw laptopów: drLAPTOP Reda, Norwida 47, przy Wirtualnym Biurze „Norwida47”.

Jeśli chcesz uczciwej i profesjonalnej usługi naprawy lub serwisu laptopa – nie musisz jechać do Gdyni czy Gdańska. Zapraszamy.

Najlepsza naprawa laptopów Reda

Serwis laptopów reda potrafi sprawić, że Twój komputer będzie się uruchamiał znacznie szybciej i poprawi jego osiągi. Serwis laptopów w redzie oferuje usługę odwirusowania komputera – pozbędziesz się niechcianych wirusów, Trojanów czy spyware. drLAPTOP reda pomoże Ci także pozbyć się dialerów oraz innego złośliwego oprogramowania reklamowego.  Co jeszcze oferuje naprawa laptopów reda?  Naprawa laptopów w redzie to bezpłatna diagnoza usterkiprecyzyjna wymiana wadliwych elementów takich jak zasilacz, wentylator, procesor, pamięć RAM czy dysk twardy. W ofercie znajduje się także instalacja Windows bez utraty danych oraz konfiguracja systemów umożliwiająca jeszcze wydajniejszą prace Twojego sprzętu! Nie stanowi dla nas problemu także instalacja nowych urządzeń, aby działały bez zarzutu.  drLAPTOP w redzie skonfiguruje twoje łącze internetowe i rozwiąże wszelkie problemy z oprogramowaniem. Zwróć się do nas – od tego jesteśmy, a komputery to nasza specjalizacja. Co więcej, oferujemy zupełnie darmową diagnostykę online. Zdiagnozujemy Twój sprzęt, a Ty nie będziesz nawet usiał opuszczać domu.

Posted on
Prawda o regeneracji baterii do laptopa. Jak działa akumulator.
IT. Garść porad dla małej firmy.
Jak dbać o baterię w laptopie.